Hızlı - Güvenilir - Kaliteli Yetkili Servis Hizmetleri SEZEL TEKNİK Ayrıcalığı ile

Panasonic PHILIPS

 

 Hakkımızda

Firmamız 1995 yılında kurulmuştur.

Hizmete başladıktan sonra, ilk olarak Panasonic markasının TV/Kamera/Audio cihazlarının yetkili servis hizmetlerini daha sonra Sharp markasının TV/Audio/Kamera/LCD cihazlarının yetkili servis hizmetleri ve Enkay Grup, Loewe ve Onkyo cihazlarının yetkili servishizmetlerini bünyesine katarak büyümesini sürdürdü.

      Ayrıca Ulusal zincir mağazalından olan Teknosa mağazaları ile de 1999 yılından beri yetkili servis olarak iş ortaklığı başlamış ve devam etmektedir

2005 yılında Türk Philips ile Karşıyaka bölge servisi olarak çalışmaya başlamıştır.

Halen Panasonic, Philips marka cihazlar ile Teknosa nın yetkili servisi olarak merkez atölyemiz İzmir – Küçükyalı ve şubemiz İzmir – Karşıyaka olmak üzere toplam 2 ofis atölye, 5 servis aracı ve 17 personel ile hizmet vermekteyiz.

Firmamız gelişen tüketici elektronik sektöründe kendini devamlı yenileyerek, müşterilerinin taleplerini ve isteklerini en iyi koşullarda, en iyi hizmet anlayışı ile vermek üzerine odaklanmıştır.

Firmamız gelişen sektörümüzde işimizle ilgili olan yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak, gelişimleri yakından takip etmektedir.

Hizmetlerimizin temel oluşum noktası daima KALİTE, KALİTE, KALİTE’dir.

Özellikle gelişen ve daha bilinçli tüketici anlayışının arttığı günümüzde bu isteklere hazırlıklı, deneyimli ve önce müşteri ilkesini benimsemiş yetişmiş kadrosuyla, kendini daima yenileyerek hizmetlerine devam etmektedir.

Sonuç olarak Sezel Teknik Servisin ana düşüncesi “Ben değil biz varız”dır.

Yani Firmamız daima bir aile, bir takım, bir beraberlik içinde siz müşterilerine hizmet etmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür Ederiz....
Sezel Teknik Servis Ltd. Şti. 

Müşteri Görüş Defteri
ed+ Tasarım

 Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetler | Yetkili Servis | İletişim

Sezel Teknik © 2011 Her Hakkı Saklıdır.